+38 (067) 255-36-71
+38 (068) 368-46-23
Вам зателефонувати?
46010, м. Тернопіль вул. Лук’яновича, 8

Українська

Про нас

Приватне підприємство «Континент» засноване 22 листопада 1991 в екологічно чистому та мальовничому куточку Поділля. З того часу формується професійний, структурний, виробничий напрямок підприємства, зміцнюється та зростає його потенціал. Впроваджуючи сучасні методи управління, аналітичні, технологічні підходи в розробці стратегічних планів просування в галузі деревообробки, підприємство досягло стабільного розвитку та успішно закріпилося як на вітчизняному, так і на європейському ринку.

Та все ж таки, поряд із прогресивними технологіями, новітнім обладнанням, вирішальне значення має наш дружній колектив. Поєднання молодих, енергійних, талановитих працівників нашого підприємства з успішними досвідченими спеціалістами дає можливість почуватися впевнено, динамічно розвиватися та бути відповідальними перед нашими партнерами.

Поставка деревини здійснюється з територій екологічно чистих лісів Тернопільської, Львівської,  Хмельницької та інших областей Західної України. Це і дає можливість виробляти високоякісну продукцію з екологічно чистих матеріалів.

На підприємстві постійно підтримується стратегічний запас сировини та готової продукції.  ПП «Континент» розглядає замовлення по виготовленню продукції з різних порід деревини: брусдошка обрізнадошка необрізназаготовка і т.д. Готова продукція складається в палети і маркується відповідно до кількості, сорту та довжини. Можете бути впевнені в тому, що  в найкоротші терміни отримаєте продукцію, яка буде відповідати Вашим вимогам.

Ефективно працюючи у напрямку своєї діяльності ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, завжди йдемо вперед, на зустріч вимогам та потребам нашого клієнта, для якого ми підбираємо та рекомендуємо найвигідніше співвідношення ціни та якості необхідної продукції. Ми дійсно цінуємо Ваш вибір та робимо все можливе, щоб наша співпраця була корисною.

Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
×

We noticed that in your browser set the priority of English language, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення